Tu budú hry ktoré odporúčam  a niečo o nich 

   Zaklínač III

Vytúžený tretí Zaklínač je tu. Viac vlastne ani netreba hovoriť. Desiatka pri hodnotení je neprehliadnuteľná a svieti ako jazva na tvári bielovlasého lovca monštier - či už majú podobu ohyzdných tvorov alebo skazených ľudí. Ale ak chcete vedieť, čím si vlastne Geralt u nás vyslúžil najvyššie hodnotenie a prečo by nemal chýbať vo vašej zbierke, čítajte ďalej.
Máloktorá hra podľa literárnej predlohy či filmu dopadla dobre. Príkladom je Hra o Tróny - fantastické dielo George. R.R. Martina, ktoré sa síce dobre vyníma v TV seriáli, ale doposiaľ sa ho nepodarilo v uspokojivej forme preniesť do žánru videohier (mimochodom, určité spoločné znaky s Game of Thrones nájdete práve v treťom Witcherovi). Zaklínač sa tímu CD Projekt Red vydaril hneď na začiatku. Prvý diel RPG trilógie vytvorenej podľa kníh Andrzeja Sapkowskeho bol výborný, druhý posunul latku kvality ešte vyššie a Witcher III je už naozaj takmer dokonalý. Hovoríme takmer, pretože nejaké chybičky sa tam nájdu. Tie sú však prevalcované masívnym a vysokokvalitným obsahom, aký nemá v RPG žánri obdobu.

SHADOW of WAR


Hra Middle-Earth: Shadow of War nás znovu zavedie do Stredozeme, kde sa budeme v Mordore pokúšať vytvoriť armádu a celú krajinu postaviť proti Sauronovi. Hra ponúkne dvoch hrdinov Taliona a Celebrimbora z prvej hry a nový príbeh umiestnený medzi Hobbitom a Pánom Prsteňov. Chýbať nebude Nemesis systém, personalizácia, ktorá je teraz aplikovaná na celý svet, ktorý bude upravený podľa rozhodnutí hráčov. Pribudnú dynamicky vytvárané Nemesis pevnosti, ako aj Followers, ktorých budete hrou získavať. 

                                                               Minecraft


Minecraft je tzv. sandboxová hra (t.j. žáner hry, v ktorej má hráč takmer úplnú slobodu) naprogramovaná v jazyku Java. Vydal ju 17. mája 2009 Markus "Notch" Persson, ktorý ju vyvíjal so svojou firmou Mojang. V súčasnosti sa teší veľkej obľube s počtom vyše 20 milióna predaných kusov pre počítač a celkovo s ostatnými platformami až vyše 30 miliónov. Na telefónoch funguje verzia Minecraftu: Minecraft PE, čo je skratka pre Minecraft Pocket Edition. Od vydania hry ju jej autori stále vylepšujú. Beta (testovacia) verzia vyšla 20. decembra 2010. Hra sa tiež objavila na Android markete. Plná verzia na PC vyšla 18. novembra 2011 na podujatí MineCon v Las Vegas. Minecraft sa stal najhranejšou hrou na YouTube. Dokonca aj ja ju natáčam 

Far Cry Primal

Hra Far Cry Primal bude rozprávať príbeh Takkara - sezónneho lovca a posledného člena ich loveckej skupiny. V hre sa pozrieme do prostredia Oros, v ktorom pri boji o prežitie budeme musieť využiť rôzne suroviny na vytváranie zbraní alebo nástrojov: "Hráči budú musieť craftovať zbrane a nástroje z kostí mŕtvych zvierat, loviť pre potravu, naučiť sa založiť oheň, no taktiež čeliť nebezpečným predátorom".